Hakkımızda

Profesyonel Yönetim Hizmetleri üzerine faaliyet gösteren şirketimiz yenilikçi hizmet anlayışı ile dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Pira Profesyonel Yönetim Hizmetleri Ltd. Şti. mali müşavir, hukuk danışmanları halkla ilişkiler uzmanı, idari personel ve çözüm ortaklarımız ile profesyonel site ve apartman yönetimi hizmetlerini en doğru ve sorunsuz şekilde oluşumundan itibaren geçmişteki tecrübesiyle devam ettirmektedir. Toplu yaşam alanlarında güvenlik birimlerinin kurulması, peyzaj hizmetleri, onarım, tadilat, temizlik ve apartman görevlisi temini gibi hizmetler, kat maliklerinin istek ve beklentileri doğrultusunda en hızlı şekilde sağlamaktır.

Çalışma prensibimiz şeffaflık temeline oturtturulmuş, tüm yaşam alanları için ayrı ayrı hizmetler belirlenmiştir. Bu hizmetlerimiz '' İNSAN '' varlığını ön planda tutarak müşteri odaklı bir anlayışa sahiptir.

Devamı

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Bursa ve çevresinde , güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, Pira Profesyonel Yönetim Hizmetleri Ltd. Şti., müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, tecrübeli geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir yönetimden daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın şirket olmaktır.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir kararlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir şirket olmaktır.


Devamı

Değerlerimiz

Dürüstlük ve Şeffaflık

Sorumluluk ve Hesap Verebilirlik

Rekabet ve Adalet

Yaratıcılık ve Mükemmeliyet

Karşılıklı Saygı ve Sevgi


Devamı